• image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3480
 • Type: Apartment
 • 61.00m2
 • Cmimi/m2: 1100€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Ali Demi"
 • 2
 • 1
 • 3

Shitet apartament 2+1 tek Fusha e ‘’Ali Demit’’.

Shitet apartament 2+1 tek Fusha e ‘’Ali Demit’’. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe është totalisht I restauruar me punime shumë cilësore, dhe ndodhet në katin e III- të me një sipërfaqe prej 61 m2. Apartamenti disponon certifikatë pronësië dhe ka orientim jug-lindje cka mundëson një ndricim natyral gjatë ditës . Çmimi 67.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 61
 • Siperfaqe neto : 61
You dont have any videos

Prona te ngjashme