• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3479
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Selite
 • 2
 • 2
 • 4

Apartament 2+1 me qira tek ‘’Stacioni I Fundit I Tiranës Re’’.

Apartament 2+1 me qira tek ‘’Stacioni I Fundit I Tiranës Re’’. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie bashkë me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe një ballkon. Ndodhet në katin e IV-rt të një pallati të ri me ashensor dhe fasade me sistem kapote. Apartament është saporikonstruktuar, elektroshtepijaket dhe cdo gje tjeter jane te papërdorura më parë, dysheme me laminat, sistem kondicionimi. Apartamenti ka një orientimi Jug-Lindje cka të mundëson një ndricim natyral gjatë ditës. Preferohen familjare per kontrate te gjate qeraje. Cmimi 500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme