• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3477
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 75€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qira zyrë në Bllok, pranë restorant ‘’Serendipity’’.

Jepet me qira zyrë në Bllok, pranë restorant ‘’Serendipity’’. Zyra është i organizuar në dy ambjente dhe një tualet. Zyra ka një sipërfaqe prej 60 m2 dhe ndodhet në katin e dytë. Zona që ndodhet zyra të ofron shumë facilitete të shumta si dhe një mjedis të qetë pune, gjithashtu zyra është e shtruar me parket. Cmimi 450 euro/muaj pa taksa

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 60
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme