• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3476
 • Type: Apartment
 • 95.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 2
 • 7

Jepet me qera Apartament 2+1 në ''Bllok''.

Jepet me qera Apartament 2+1 në Bllok. Apartamenti është I organizuar në një dhomë ndenjeje me ambient gatimi e ngrënieje, dy dhoma gjumi, dhe ballkoni. Apartamenti është i mobiluar deri në detaje, ngrohja është me kondicioner, të gjitha pajisjet janë cilësore dhe në gjendje shumë të mirë. Apartamenti ndodhet në katin e VII-të të një pallati të ri, dhe vendodhja e apartamentit të ofron shumë facilitete të shumta pasi është shumë pranë ‘’Fakultetit Juridik’’. Çmimi 600 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 95
 • Siperfaqe neto : 95
You dont have any videos

Prona te ngjashme