• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3475
 • Type: Apartment
 • 0.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 2
 • 10

Apartament 2+1 me qira në Rrugën ''Brigada VIII’’.

Apartament 2+1 me qira në Rrugën ''Brigada VIII’’. Apartamenti është I organizuar në një ambient ndenjie bashkë me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. Ndodhet në katin e X-të te një pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti ka shume dritë dhe i gjithë apartamenti është i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme. Çmimi per qira 600 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
You dont have any videos

Prona te ngjashme