• image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
 • image 90 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3472
 • Type: Apartment
 • 115.00m2
 • Cmimi/m2: 782€
 • Tirana - Tirana - Prane Selvise
 • 2
 • 2
 • 6

Shitet apartament 2+1 në Rr. “Siri Kodra”, 100 m larg “Selvise”

Shitet apartament 2+1 në Rr. “Siri Kodra”, 100 m larg “Selvise” Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme shumë pranë sheshit Selvia, rrugë së barrikadave dhe qëndrës së Tiranës. Apartamenti ka hapësirë të bollshme I organizuar në një sipërfaqe prej 115 m2. Organizimi: Një ambient ndenjie Një ambient ngrënie dhe gatimi Dy dhoma gjumi Dy tualete ( njëri me ndricim natyral) Dy ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e VI-shtë të parafundit të një ndërtimi të vitit 1997, I pa pajisur me ashensor. Apartamenti është totalisht I rikonstruktuar, është I shtruar me laminat, tualetet janë rinovuar totalisht dhe është instaluar sistemi chiller I ngrohje-ftohjes. Orientimi jug-perëndim e bën një apartament të ngrohtë dhe me shumë dritë. Është I pajisur me certifikate pronësie. Cmimi 90 000 euro/total I diskutueshëm

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 115
 • Siperfaqe neto : 115
You dont have any videos

Prona te ngjashme