• image 35 000.00€ For sale
 • image 35 000.00€ For sale
 • image 35 000.00€ For sale
 • image 35 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3471
 • Type: Apartment
 • 33.00m2
 • Cmimi/m2: 1060€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 1
 • 1
 • 0

OKAZION Shitet ambjent per zyra në ‘’Bllok’’.

Shitet ambjent per zyra në ‘’Bllok’’. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 33 m2 dhe organizohet në një ambjent open space dhe një tualet . Ambjenti i ploteson te gjitha kushtet për një zyrë të këndshme dhe ndodhet në një ndër zonat më të kërkuara të Tiranës e cila të ofron shumë facilitete të shumta. Cmimi 35.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 33
 • Siperfaqe neto : 33
You dont have any videos

Prona te ngjashme