• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3470
 • Type: Apartment
 • 33.00m2
 • Cmimi/m2: 7.5€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 1
 • 1

Jepet me qera ambient per zyra në ‘’Bllok’’.

Jepet me qera ambjent per zyra në ‘’Bllok’’. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 33 m2 dhe organizohet në një ambjent open space dhe një tualet . Ambjenti i ploteson te gjitha kushtet për një zyrë të këndshme dhe ndodhet në një ndër zonat më të kërkuara të Tiranës e cila të ofron shumë facilitete të shumta. Cmimi 250 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 33
 • Siperfaqe neto : 33
You dont have any videos

Prona te ngjashme