• image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3469
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 10€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 3
 • 1
 • 2

Jepet me qera ambient per zyra në fillim të ''Rrugës Elbasanit''.

Jepet me qera ambient per zyra në fillim të '' Rrugës Elbasanit''. Ambienti ka një siperfaqe prej 100 m2 dhe ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri. Organizohet në tre ambjente te vecanta, një tualet dhe një ballkon. Ambienti i ploteson te gjitha kushtet për një zyrë të këndshme dhe të pëlqyeshme gjatë punës. Cmimi 1000 euro/muaj neto

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme