• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3468
 • Type: Apartment
 • 106.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 2
 • 4

Zyrë me qira në '' Brigada VIII ''.

Zyrë me qera tek ‘’Brigada VIII’’. Zyra është e organizuar me tre ambjente dhe ka një sipërfaqe prej 106 m2 . Ambienti ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës dhe ndodhet buzë rrugës kryesore. Ambienti mund të sherbejë për klinikë, laborator, qendër estetike etj. Ndodhet në katin e IV-rt të një ndërtimi te ri super cilesor. Çmimi 500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 106
 • Siperfaqe neto : 106
You dont have any videos

Prona te ngjashme