• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3467
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Kodra e Priftit
 • 2
 • 2
 • 1

Jepet me qera kati I parë I një vilë 2-katëshe tek ‘’Kodra e Priftit’’.

Jepet me qera kati I parë I një vilë 2-katëshe tek ‘’Kodra e Priftit’’. Vila pozicionohet pranë rrugës kryesore, dhe është mjaft e përshtatshme si apartament banimi. Vila ndodhet në një zonë të qetë të Tiranës plot ajër të pastër. Është e organizuar në një dhomë ndenjë, dy dhoma gjumi, dy tualete, një lavanderi dhe depo. Vila eshte e kompletuar duke perfshire ketu te gjitha paisjet elektro-shtepiake, televizor, frigorifer, lavatrice etj. Punimet jane teper cilesore dhe te bera me kujdes. Përfshihet edhe një post parking Cmimi 300 Euro / muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme