• image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3465
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 750€
 • Tirana - Tirana - Fresku
 • 2
 • 1
 • 5

Shitet apartament 2+1 ne ‘’Fresk’’.

Shitet apartament 2+1 ne ‘’Fresk’’. Apartmenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe është e ndarë në një ambjent gatimi, nje ambjent ndenje, dy dhoma gjumi, një tualet si dhe një ballkon. Apartmenti ndodhet në katin e V-të të një pallati të ri dhe shumë cilesor. Apartmenti është i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme dhe të gjitha të reja. Cmimi 75.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme