• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3464
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Te Fresku
 • 2
 • 2
 • 5

Jepet me qira apartament 2+1 në ‘’Fresk’’.

Jepet me qira apartament 2+1 në ‘’Fresk’’. Apartmenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe është e ndarë në një ambjent gatimi, nje ambjent ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete si dhe dy ballkone. Apartmenti ndodhet në katin e V-të të një pallati të ri dhe shumë cilesor. Apartmenti është i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme dhe të gjitha të reja. Cmimi 300 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme