• image 78 000.00€ For sale
 • image 78 000.00€ For sale
 • image 78 000.00€ For sale
 • image 78 000.00€ For sale
 • image 78 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3463
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 1300€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Ali Demi"
 • 1
 • 1
 • 3

Shitet apartament 1+1 në ‘’Ali Demi’’.

Shitet apartament 1+1 në ‘’Ali Dem’’. Apartamenti ndodhet në katin e III- të të një pallati të ri me një sipërfaqe prej 60 m2. Eshtë i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe ka punime shumë cilësore. Çmimi 78.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 60
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme