• image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
 • image 3 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3462
 • Type: Apartment
 • 300.00m2
 • Cmimi/m2: 10€
 • Tirana - Tirana - Prane stadiumit Dinamo
 • 6
 • 4

Jepet me qira vile per zyra prane stadiumit “Dinamo”.

Jepet me qira vile per zyra prane stadiumit “Dinamo”. Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te preferuar..Vila eshte e shfrytezueshme vetem per zyra. Vila ka nje siperfaqe prej 300 m2 ( dy kate me nga 150 m2),te organizuar me te gjitha kushtet per nje zyre moderne. Vila organizohet nga 6 ambjente te ndara, 4 tualete, ballkone te medha, oborr dhe 3 vende parkimi. Pozicioni i viles eshte teper i aksesueshme per zyra, me te gjitha pajisjet e reja dhe moderne.Survejohet e gjitha me kamera! Cmimi 3000 euro/muaj me taksa te perfshira.

 • Tualet (e) : 4
 • Siperfaqe totale : 500
 • Truall/ toke : 200
 • Siperfaqe neto : 300
You dont have any videos

Prona te ngjashme