• image 63 000.00€ For sale
  • image 63 000.00€ For sale
  • image 63 000.00€ For sale
  Te preferuarat
  • #ID : 3458
  • Type: Apartment
  • 47.00m2
  • Cmimi/m2: 1340€
  • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
  • 0

Okazion! Shitet dyqan tek “Komuna e Parisit” .

Okazion! Shitet dyqan tek “Komuna e Parisit” . Ambjenti ndodhet në katin 0 të një ndërtimi të ri, dhe ka akses direkt me një nga rrugët më të frekuentuara të kësaj zone. Me nje sipërfaqe rreth 47 m2 e përshtatshme për disa lloje aktivitetesh. Cmimi: 1340 euro/ m2. Cmimi total 63’000 euro

  • Siperfaqe totale : 47
  • Siperfaqe neto : 47
You dont have any videos

Prona te ngjashme