• image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3457
 • Type: Apartment
 • 250.00m2
 • Cmimi/m2: 1000€
 • Tirana - Tirana - Pranë 9-katësheve
 • 1
 • 2
 • -1

Okazion! Shitet super ambjent tek “ 9 – kateshet” .

Okazion! Shitet super ambjent tek “ 9 – kateshet” . Ambjenti ndodhet në katin -1 të një ndërtimi të ri, dhe ka akses direkt me një nga rrugët më të frekuentuara të kësaj zone. Me nje sipërfaqe rreth 250 m2 e përshtatshme për disa lloje aktivitetesh. Cmimi: 1000 euro/ m2. Cmimi total 250’000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Siperfaqe totale : 250
 • Siperfaqe neto : 250
You dont have any videos

Prona te ngjashme