• image 280 000.00€ For sale
  • image 280 000.00€ For sale
  • image 280 000.00€ For sale
  Te preferuarat
  • #ID : 3454
  • Type: Apartment
  • 4.00m2
  • Cmimi/m2: 70€
  • Tirana - Tirana - Kashar

Shitet tokë në ‘’Kashar’’.

Shitet tokë në ‘’Kashar’’. Shitet tokë me sipërfaqe 4000 m2 dhe ndodhet shumë pranë autostradës ‘’Tiranë-Durrës''. Toka mund të përdoret për aktivitete të ndryshme biznesi, duke patur favor vendin në të cilën ndodhet toka, në një rrugë tepër të kërkuar dhe është perfekt për kompleks vilash. Toka eshte e pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 70 euro/m2 Cmimi total 280.000 euro

  • Siperfaqe totale : 4000
  • Siperfaqe neto : 4000
You dont have any videos

Prona te ngjashme