• image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3452
 • Type: Apartment
 • 66.74m2
 • Cmimi/m2: 924€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Dibres
 • 2
 • 1
 • 6

Shitet apartament 2+1 pranë spitalit ''Amerikan 2''.

Shitet apartament 2+1 pranë spitalit ''Amerikan 2''. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon, ka një sipërfaqe bruto prej 77.87 m2 dhe neto 66.74 m2. Ndodhet në katin e VI-të një ndërtimi të ri dhe shumë cilësor. Apartamenti ka shumë dritë, dhe është I mobiluar në mënyrë moderne me cdo gjë të re dhe I pajisur me të gjithë orenditë e nevojshme elektro-shtëpiake. Cmimi 72.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 77.87
 • Siperfaqe neto : 66.74
You dont have any videos

Prona te ngjashme