• image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3448
 • Type: Apartment
 • 137.00m2
 • Cmimi/m2: 5,4€
 • Tirana - Tirana - Pranë Qendrës
 • 2
 • 2
 • 6

Jepet apartament 2+1 me qera prane “Qendres”.

Jepet apartament 2+1 me qera prane “Qendres”. Apartmenti është organizuar në një ambient ndenjie, një ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete me ndricim natyral dhe korridor. Ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri me ashensor dhe me një siperfaqe prej 137 m2. Apartamenti disponon të gjitha pajisjet elektro-shtëpiake për një jetesë sa më komode. Çmimi: 750 euro/muaj (+ 80 euro garazhd)

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 137
 • Siperfaqe neto : 137
You dont have any videos

Prona te ngjashme