• image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3446
 • Type: Apartment
 • 130.00m2
 • Cmimi/m2: 1000€
 • Tirana - Tirana - Pranë Zogut të Zi
 • 2
 • 2
 • 4

Shitet apartament 2+1 prane “Zogu I Zi”.

Shitet apartament 2+1 prane “Zogu I Zi”.Apartament ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te banimit ne nje pallat te ri me planimetri dhe orientim shume te mire. Apartamenti ka nje siperfaqe 130 m2. Apartamenti eshte I organizuar ne nje ambjent ndenje dhe gatimi te perbashket, te mjaftueshem, dy dhoma gjumi, nje tualete, dhe nje ballkon. Cmimi 130’000 euro Cmimi / m2 - 1000 euro/m2.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 130
 • Siperfaqe neto : 130
You dont have any videos

Prona te ngjashme