• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3445
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2: 4.375€
 • Tirana - Tirana
 • 2
 • 1
 • 4

Jepet me qira apartament 2+1 tek sheshi “Bulevardi Zogu I''.

Jepet me qira apartament 2+1 tek sheshi “Bulevardi Zogu I''. Apartamenti jepet I mobiluar me kushte bashkohore dhe ndodhet në një në zonat më të preferuara në qytetet ,ku të jep akses te lehtë në përdorimin e shërbimit urban të qytetit. Ka një sipërfaqe prej 80m2, është I organizuar në një ambjent të madh që shërben si ambjent ndënje dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Apartamenti ka një pozicionim të mirë që ofron ndricim natyral ne pjesën më të madhe të ditës.Cmimi 350 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme