• image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3443
 • Type: Apartment
 • 74.00m2
 • Cmimi/m2: 810€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 1
 • 1
 • 8

Shitet apartament 1+1 në rrugën ‘’Jordan Misja’’.

Shitet apartament 1+1 në rrugën ‘’Jordan Misja’’. Apartamenti ndodhet në zona më të mira të qytetit me akses në disa rrugë kryesore. Apartamenti ndodhet në katin e VIII-të të të banimit, me një siperfaqe prej 74 m2 , te organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumit, tualet dhe ballkon. Orientimi I apartamentit është Jug-Lindje cka të mundëson një ndricim natyral gjatë ditës. Cmimi 810 euro/m2 Cmimi total 60.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 74
 • Siperfaqe neto : 74
You dont have any videos

Prona te ngjashme