• image 1 600.00€ To rent
 • image 1 600.00€ To rent
 • image 1 600.00€ To rent
 • image 1 600.00€ To rent
 • image 1 600.00€ To rent
 • image 1 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3442
 • Type: Apartment
 • 280.00m2
 • Cmimi/m2: 5.7€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 1
 • 1

Jepet me qera ambjent tek ‘’Kompleksi Magneti’’.

Jepet me qera ambjent tek ‘’Kompleksi Magneti’’. Ambjenti është i organizuar në një ambjent por mund shfrytezohet në disa ambjente. Ndodhet në katin e parë të një ndërtimi shumë cilësor dhe në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, me një sipërfaqe prej 280 m2. Çmimi 1600 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 280
 • Siperfaqe neto : 280
You dont have any videos

Prona te ngjashme