• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3438
 • Type: Apartment
 • 65.00m2
 • Cmimi/m2: 5.3€
 • Tirana - Tirana - Brryli, Rruga Bardhyl
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet me qera apartament 2+1 mobiluar në ‘’Rrugën Bardhyl’’.

Jepet me qera apartament 2+1 mobiluar në ‘’Rrugën Bardhyl’’. Apartamenti është I mobiluar ne mënyrë modern e cilësore dhe ndodhet shumë pranë rrugës kryesore. Apartamenti ndodhet në katin e V-të, me një sipërfaqe prej 65 m2, sipërfaqe e shfrytëzueshme dhe është i organizuar në një sallon ndenjeje me këndin e kuzhinës dhe 2 dhoma gjumi. Cmimi 350 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 65
 • Siperfaqe neto : 65
You dont have any videos

Prona te ngjashme