• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3437
 • Type: Apartment
 • 85.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 2
 • 1
 • 4

Jepet me qira apartament 2+1 në një nga zonat më të frekuentuara tek ‘’Komuna e Parisit’’.

Jepet me qira apartament 2+1 në një nga zonat më të frekuentuara tek ‘’Komuna e Parisit’’. Apartamenti ka sipërfaqe prej 85 m2 dhe ndodhet në katin e 4 të banimit të një pallati të ri me ashensore. Organizohet nga ambienti i ndenjies, kuzhinë, 2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 2 ballkone. Ka orientimin nga Jugu. Cmimi 400 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 82
 • Siperfaqe neto : 85
You dont have any videos

Prona te ngjashme