• image 135 600.00€ For sale
 • image 135 600.00€ For sale
 • image 135 600.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3432
 • Type: Apartment
 • 97.00m2
 • Cmimi/m2: 1200€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Sami Frasheri"
 • 2
 • 2
 • 2

Shitet apartament 2+1 në Rrugën ‘’Sami Frashëri’’.

Shitet apartament 2+1 në Rrugën ‘’Sami Frashëri’’. Apartameti ka një sipërfaqe bruto 113 m2 dhe neto 97 m2, dhe ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga veri-perendimi, dhe shitet I mobiluar. Çmimi 1200euro/m2 Çmimi total 135.600 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 113
 • Siperfaqe neto : 97
You dont have any videos

Prona te ngjashme