• image 2 560.00€ To rent
 • image 2 560.00€ To rent
 • image 2 560.00€ To rent
 • image 2 560.00€ To rent
 • image 2 560.00€ To rent
 • image 2 560.00€ To rent
 • image 2 560.00€ To rent
 • image 2 560.00€ To rent
 • image 2 560.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3430
 • Type: Apartment
 • 256.00m2
 • Cmimi/m2: 10€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Dibres
 • 1
 • 1
 • 5

Jepet me qera ambjent tek ‘’kompleksi Halili’’.

Jepet me qera ambjent tek ‘’kompleksi Halili’’. Ambjenti ndodhet në katin e V-të të një ndërtimi të ri, dhe ka akses direkt me një nga rrugët më të frekuentuara të kësaj zone. Me nje sipërfaqe rreth 256 m2 e përshtatshme për disa lloje aktivitetesh. Çmimi: 10 euro/m2 Cmimi total 2560 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 256
 • Siperfaqe neto : 256
You dont have any videos

Prona te ngjashme