• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3429
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 5.3€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qira apartament 1+1 në Rrugën ‘’Vaso Pasha’’.

Jepet me qira apartament 1+1 në Rrugën ‘’Vaso Pasha’’. Apartamenti ka një sipërfaqe 60 m2 dhe të mirë-organizuar. Apartamenti përbëhet nga ambienti I ngrënies dhe I ndenjies , një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Është është I pajisur me të gjitha orenditë e nevoshme për një jetesë komode. Cmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 60
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme