• image 57 700.00€ For sale
 • image 57 700.00€ For sale
 • image 57 700.00€ For sale
 • image 57 700.00€ For sale
 • image 57 700.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3428
 • Type: Apartment
 • 64.10m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Dibres
 • 1
 • 1
 • 3

Shiten Apartamente 1+1/ 2+1/3+1 pranë ''Farmacisë 10''

Shiten Apartamente 1+1/ 2+1/3+1 pranë ''Farmacisë 10'' Kompleksi multifunksional është I pozicionuar në një zonë mjaft të preferuar të Tiranës, në rrugën e “Dibrës”, me godina banimi, shërbimi & hotelerie, me 12 kate & 2 kate parkim nëntoke. Punimet janë shumë cilësore të teknologjisë së fundit, fasadë e ventiluar, termoizolim,hidroizolim etj. Në këtë kompleks ka tipologji të ndryshme apartamentesh 1+1, 2+1 dhe 3+1, me sipërfaqe që variojnë nga 64 deri në 122 m2. Apartamentet shiten me një super cmim pëe 900 euro/ m2 Cmimi 900 euro/m2

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 64.1
 • Siperfaqe neto : 64.1
You dont have any videos

Prona te ngjashme