• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3423
 • Type: Apartment
 • 85.00m2
 • Cmimi/m2: 4,7€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 2
 • 1
 • 4

Jepet me qira apartament 2+1 tek rruga Komuna Parisit .

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen Komuna Parisit. Apartamenti është 85m2 i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e IV-të të një pallati te ri . Apartamenti është I mobiluar, me të gjitha pajisjet për një jetesë komode. Çmimi 400 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 85
 • Siperfaqe neto : 85
You dont have any videos

Prona te ngjashme