• image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3422
 • Type: Apartment
 • 140.00m2
 • Cmimi/m2: 4.2€
 • Tirana - Tirana - Qender
 • 3
 • 1
 • 1

Jepet me qira kati i parë i një vile tek Selvia

Jepet me qira kati i parë i një vile tek Selvia Vila ndodhet në një zonë shumë të mirë dhe të qetë të Tiranës. Vila ka në sipërfaqe prej 130 m2, dhe është dy katëshe, dhe ka një oborr me një sipërfaqe prej 100 m2. Kati parë I vilës është I organizuar dy dhoma gjumi, një dhomë ndenjë bashkë me kuzhinë të përbashkët, një koridor, një tualet, dhe verandë. dhe një tualet. Cmimi 800 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 140
 • Siperfaqe neto : 140
You dont have any videos

Prona te ngjashme