• image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
 • image 176 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3420
 • Type: Apartment
 • 180.00m2
 • Cmimi/m2: 700€
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 4
 • 3
 • 8

Shitet super Penthouse 4+1+3 në ''Astir''.

Shitet super Penthouse 4+1+3 në Astir. Ambienti ndodhet në katin e fundit te një kompleksi në Astir në Rrugën ‘’Sokrat Miho’’. Apartamenti ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri me një sipërfaqe prej 180 m2. Është I organizuar në një ambjent ndenje, 4 dhoma gjumi, 3 tualete me dritare dhe 2 veranda .Mobilimi është bashkëkohor ne stilin modern. Ambjenti i ndenjes eshte me oxhak dhe pjesa e gatimit eshte open space dhe dy prej dhomave kane tualet. Verandat kanë orientim VL dhe JP dhe janë të mobiluara me pishinë, shezllone me çader, ambjent ndenje + lisharse,. Penthouse ka ngrohje të ujit me panel diello, dhe sistemi i ftohjen realizohet me kondicionim. Apartamenti disponon dokumentacion të plotë hipotekor dhe shitet bosh. Cmimi 700 euro/m2 idiskutueshem Cmimi total 176.000

You dont have any videos

Prona te ngjashme