• image 165 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3419
 • Type: Apartment
 • 84.00m2
 • Cmimi/m2: 1000€
 • Tirana - Tirana - prane Liqenit
 • 2
 • 1
 • 1

Shitet shtepi private nje kateshe 2+1 prane “Liqenit Artificial”, rruga e “Kosovareve”.

Shitet shtepi private nje kateshe 2+1 prane “Liqenit Artificial”, rruga e “Kosovareve”. Shtepia ka nje siperfaqe prej 84 m2 + oborr 80 m2. Eshte e organizuar ne nje dhome ndenjeje,nje ambjent gatimi te vecante, dy dhoma gjumi, korridor, nje tualet dhe oborr. Shtepia eshte e sapondertuar dhe e pabanuar me pare. Shtepia eshte dizenjuar me arkitekt, me shume shije dhe cdo gje e mobiluar deri ne detaje. Shtepia ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe me te qeta te Tiranes. Shtepia eshte e pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 165'000 Euro i diskutueshem

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 164
 • Truall/ toke : 80
 • Siperfaqe neto : 84
You dont have any videos

Prona te ngjashme