• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3417
 • Type: Apartment
 • 88.00m2
 • Cmimi/m2: 3.9€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Muhamet Gjollesha"
 • 2
 • 1
 • 3

Jepet me qira apartament 2+1 tek rruga Muhamed Gjollesha ,prane inxhinierise se ndertimit .

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen Muhamed Gjollesha , prane inxhinierise se ndertimit . Apartamenti është 88m2 i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, 2 dhoma gjumi dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e III-të të një pallati teresisht te rikonstruktuar. Apartamenti është I mobiluarne menyre bashkekohore, me të gjitha pajisjet e reja dhe moderne për një jetesë komode. Çmimi 350 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 88
 • Siperfaqe neto : 88
You dont have any videos

Prona te ngjashme