• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3416
 • Type: Apartment
 • 175.00m2
 • Cmimi/m2: 5.7€
 • Tirana - Tirana - prane Liqenit
 • 3
 • 1
 • 4

Jepet me qira apartament 3+1 prane ''Liqenit të Tiranës''

Jepet me qira apartament 3+1 pranë ''Liqenit të Tiranës'' Apartamenti ka një sipërfaqe prej 175m2 neto. Apartamenti është i organizuar në një sallon të madh ndenjie, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, një dhomë matrimoniale dhe një dhomë fëmijësh, një dhomë studio, dy tualete, ballkon shumë i madh. Apartamenti ndodhet në katin e IV-të të pallatit dhe ka pamje nga liqeni i Tiranës. Apartamenti është i mobiluar deri në detaje, i shtruar me parket, i pajisur me sistem ngrohje . Stili modern i mobilimit të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode. Ne cmim pershihet edhe nje post parkingu. Çmimi 700 euro/muaj pa përfshirë taksat.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 175
 • Siperfaqe neto : 175
You dont have any videos

Prona te ngjashme