• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3415
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 2
 • 1
 • 2

Jepet me qira apartament 2+1 tek ''Fusha e Aviacionit''.

Jepet me qira apartament 2+1 tek ''Fusha e Aviacionit''. Apartamenti është 70m2 i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në katin e II-të të një ndërtimi të ri. Apartamenti është pjesërisht I mobiluar, me të gjitha pajisjet e reja dhe moderne për një jetesë komode. Në cmim përfshihet edhe një post parkingu Çmimi 350 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme