• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3408
 • Type: Apartment
 • 112.00m2
 • Cmimi/m2: 3.4€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 8

Jepet me qira apartament 2+1 në Rrugën ‘’Jordan Misja’’.

Jepet me qira apartament 2+1 në Rrugën ‘’Jordan Misja’’. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 112 m2, dhe ndodhet në katin e VIII-të një pallati të ri me ashensor. Është I organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenjë, një depo qe funskion si dhomë larje, një ballkon dhe dy tualete. Apartamenti jepet I mobiluar më të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë sa më komode, gjithashtu ka orientim Jug-Lindje. Cmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 112
 • Siperfaqe neto : 112
You dont have any videos

Prona te ngjashme