• image 82 000.00€ For sale
 • image 82 000.00€ For sale
 • image 82 000.00€ For sale
 • image 82 000.00€ For sale
 • image 82 000.00€ For sale
 • image 82 000.00€ For sale
 • image 82 000.00€ For sale
 • image 82 000.00€ For sale
 • image 82 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3405
 • Type: Apartment
 • 117.14m2
 • Cmimi/m2: 700€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 2
 • 1
 • 6

Shitet apartament 2+1 tek Tirana Golden Park, Tek “Spitali Amerikan 3”.

Shitet apartament 2+1 tek Tirana Golden Park, Tek “Spitali Amerikan 3”. Shitet apartament 2+1 në një kompleks shumë të mirë të Tiranës. Apartamenti është ndërtuar në një zonë të qetë dhe që të ofron shumë facilitete për një jetesë sa më komode. Apartamenti është I organizuar në një ambient ndejie dhe ngrënie, një dhomë matrimoniale me tualetin përkatës, një dhomë gjumi për fëmijë, një tualet dhe një ballkon. Sipërfaqe totale është 117.14 m2, dhe ndodhet në katin e VI- të një pallati të ri me ashensor, I cili është në përfundim e sipër. Cmimi 700 euro/m2 Cmimi total 82.000 Euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 117.14
 • Siperfaqe neto : 117.14
You dont have any videos

Prona te ngjashme