• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3400
 • Type: Apartment
 • 76.00m2
 • Cmimi/m2: 5,2€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Frosina Plaku"
 • 1
 • 1
 • 1

Jepen me qera zyra/ambjent sherbimi 76 m2 ne rrugen Frosina Plaku.

Jepen me qera zyra/ambjent sherbimi 76 m2 ne rrugen Frosina Plaku. Ne rruge kryesore ofrohen per qera zyra me siperfaqe 76m2 te ndodhur ne katin e pare . Prona ndodhet aty ku jane te perqendruara zyra, banka, bare, restorante etj. Eshte e organizuar ne 2 dhoma prej te cilave ka mure me tulla xhami, dhe tualet. Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner, e shtruar me parket si dhe dopio xham. Ne cmim perfshihet dhe nje parkim makine. Cmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 76
 • Siperfaqe neto : 76
You dont have any videos

Prona te ngjashme