• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3399
 • Type: Apartment
 • 76.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Prane Stacionit te Trenit
 • 2
 • 1
 • 2

Jepet me qira 1+1 pranë ‘’Stacionit të Trenit''.

Jepet me qira apartament 1+1 pranë ‘’Stacionit të Trenit''. Apartamenti është I organizuar në ambjent ndenje dhe ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet, një ballkon. Ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri me ashensor, me një sipërfaqe prej 76m2. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, me pajisje terësisht të reja, pozicionohet ne një vënd strategjik. Cmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 76
 • Siperfaqe neto : 76
You dont have any videos

Prona te ngjashme