• image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3395
 • Type: Apartment
 • 83.00m2
 • Cmimi/m2: 807€
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 2
 • 2
 • 8

Shitet apartament tek “Pallati San Tara” në Astir, me hipotekë.

Shitet apartament tek “Pallati San Tara” në Astir, me hipotekë. Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 83 m2 të brendshme dhe 90 m2 bruto. Apartamenti është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon të madh. Apartamenti ka një aredim bashkohor, dhe ka dritë të bollshme natyrale. Apartamenti ndodhet në një pallat të ri cilësor në katin e 8-të , I pajisur me ashensor të madh. Prona zotëron certifikatë pronësie. Çmimi: Apartamenti 807 euro/m2 e përfshirë mobilimi. Çmimi : 67 000 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 83
You dont have any videos

Prona te ngjashme