• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3389
 • Type: Apartment
 • 126.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 2
 • 2
 • 4

Jepet me qira super apartament 2+1 nê Rrugën e Kavajës, tek Kompleksi Delijorgji

Jepet me qira super apartament 2+1 nê Rrugën e Kavajës, tek Kompleksi Delijorgji Apartamenti ndodhet në një kompleks të ri, në katin e katërt, me një sipërfaqe prej 126 m2 të organizuar, në nje ambient ndenje dhe gatimi te madh me ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti ka nje organizim te mire, me shume drite gjate tere dites, me punime teper cilesore si pallat. Apartamenti ka sistem chiller. Apartamenti është i mobiluar me shumë shije dhe ngjyra, me të gjitha pajisjet e duhura dhe moderne. Cmimi 600 euro /muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 126
 • Siperfaqe neto : 126
You dont have any videos

Prona te ngjashme