• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3388
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 7€
 • Tirana - Tirana - Prane stadiumit Dinamo
 • 1
 • 1
 • 1

Jepet me qira ambient bar-restorant pranë ‘’Stadiumit Dinamo’’.

Jepet me qira ambient bar-restorant pranë ‘’Stadiumit Dinamo’’. Ambienti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe 20 m2 është veranda. Ndodhet në katin e parë pranë rrugës kryesore. Restoranti është I pajisur me të gjitha orenditë e novojshme, ka gjithashtu kuzhinën dhe të gjitha pajisjet e saj. Cmimi 700 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme