• image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3386
 • Type: Apartment
 • 95.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Prane stadiumit Dinamo
 • 2
 • 1
 • 8

Jepet me qira apartament 2+1pranë ‘’Stadiumit Dianamo’’.

Jepet me qira apartament 2+1pranë ‘’Stadiumit Dianamo’’. Apartamenti ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri dhe shumë cilësor,në një nga komplekset më të preferuara të Tiranës. Apartamenti ka një planimetri shumë të rregullt dhe është i organizuar në sallon ndenje me ambient gatimi të përbashkët, një koridor, një dhomë matrimoniale, një dhomë fëmijësh dhe ballkon. Zona në të cilën ndodhet pallati ka të gjithë facilitetet e mundeshme për një jetesë komode. Cmimi 1500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 95
 • Siperfaqe neto : 95
You dont have any videos

Prona te ngjashme