• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3385
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 5,5€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 2
 • 2

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek kompleksi "Delijorgji”.

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek “Delijorgji”. Apartamenti ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri dhe shumë cilësor,në një nga komplekset më të preferuara të Tiranës. Apartamenti ka një planimetri shumë të rregullt dhe është i organizuar në sallon ndenje me ambient gatimi të përbashkët me dalje në ballkon, një koridor, një dhomë matrimoniale me tualet dhe, një dhomë fëmijësh, tualeti i zonës së ditës. Orientimi i apartamentit është veri-lindje dhe ka ndricim natyral gjatë gjithë ditës. Zona në të cilën ndodhet pallati ka të gjithë facilitetet e mundeshme për një jetesë komode.Apartamenti ofron edhe një vend parkimi të përfshire në cmim. Cmimi 700 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme