• image 275.00€ To rent
 • image 275.00€ To rent
 • image 275.00€ To rent
 • image 275.00€ To rent
 • image 275.00€ To rent
 • image 275.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3384
 • Type: Apartment
 • 71.00m2
 • Cmimi/m2: 4,6€
 • Tirana - Tirana - Prane Sheshit "Wilson"
 • 2
 • 1
 • 4

Jepet me qira apartament 2+1 tek sheshi “Wilson''.

Jepet me qira apartament 2+1 tek sheshi “Wilson''. Apartamenti jepet i pamobiluar dhe mund të përdoret edhe per zyra. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës. Ka një siperfaqe prej 71 m2 , është I organizuar në nje ambjent ndenje, një ambjent gatimi, një dhome gjumi, një tualet dhe një ballkon. Ambjenti ndodhet në kati e IV të një pallati te ekzistues . Zyrat jane me drite natyrale pasi preket nga drita e diellit gjate gjithe dites. Cmimi 33.000 leke/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 71
 • Siperfaqe neto : 71
You dont have any videos

Prona te ngjashme