• image 84 450.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3383
 • Type: Apartment
 • 86.90m2
 • Cmimi/m2: 850€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 2
 • 1
 • 4

Shitet apartament 2+1 Tek ‘’Fusha e Aviacionit’’.

Shitet apartament 2+1 Tek ‘’Fusha e Aviacionit’’. Sipërfaqja e apartamentit 2+1 ka një sipërfaqe neto prej 86.9 m2 dhe bruto 99.33 m2. Tek ky kompleks shiten edhe apartamente 3+1, 2+1,1+1. Apartamentet ndodhen në një nga komplekset më cilësore në Tiranë, i cili ndodhet midis Unazes së Re dhe ish fushës së aviacionit dhe janë buzë rrugës me një supër pozicion. Apartamentet janë përfunduar dhe kanë planimetri të rregullt. Në këtë kompleks ka apartamente 1+1 me sipërfaqe prej 104m2, 2+1 variojnë nga 98m2 deri në 117m2 dhe 3+1 kanë një sipërfaqe totale prej 136.37. Cmimi 850euro/m2 Cmimi total 84.450 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 99.33
 • Siperfaqe neto : 86.9
You dont have any videos

Prona te ngjashme