• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3382
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 4,1€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 2
 • 3

Jepet apartament 2+1 me qera në rrugën Marco Bocari, prane “Harli” kafe.

Jepet apartament 2+1 me qera në rrugën Marco Bocari, prane “Harli” kafe. Apartamenti është I organizuar në një ambient ndenie dhe ngrënie, 2 dhomë gjumi, tualet dhe një ballkon . Apartamenti ka një sipërfaqe 110 m2 dhe ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri me punime cilësore. Jepet i mobiluar . Cmimi 450 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme