• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3381
 • Type: Apartment
 • 58.00m2
 • Cmimi/m2: 6€
 • Tirana - Tirana
 • 1
 • 1
 • 1

Jepet apartament 1+1 me qera në ‘’Qender ’’, ne rrugen Bardhok Biba.

Jepet apartament 1+1 me qera në ‘’Qender’’,ne rrugen Barrdhok Biba. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi, tualet si dhe një ballkon me pamje shumë te kendshem . Apartamenti eshte I mobiluar ne menyre bashkekohore. Ndodhet në katin e I- rë të një pallati dhe eshte totalisht I rikonstruktuar. dhe me një sipërfaqe prej 58 m2. Apartamenti është i mobiluar . Cmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 58
 • Siperfaqe neto : 58
You dont have any videos

Prona te ngjashme